وبلاگ

پرده پانچی چیست و مدل های جدید ۲۰۱۹ پرده پانچی کدام است؟

پرده پانچی چیست و مدل های جدید ۲۰۱۹ آن کدام است؟

پرده ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. پرده پانچی یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین مدل های پرده به شمار می رود. یکی از بخش هایی که در انتخاب و خرید پرده تاثیر گذار است استایل و حالت بخش بالایی آن است. پرده پانچی هم به علت حالت جذابیت بالای خود توانسته تا در دل خریداران جا باز کند. در ادامه با دیباشهر همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی اطلاعات پرده پانچی و مدل های جدید آن بپردازیم.

خرید پرده های چاپی دیباشهر

پرده پانچی

پرده پانچی چیست؟

مدل های پانچی از مدل های هستند که مناسب دکوراسیون محیط منازل است. این دسته از پرده ها از مقدار زیادی پارچه استفاده می کنند که در بالای پرده جمع شده و به یکدیگر گره می خورند. همین امر باعث شده تا شاهد تا خوردن های منظم از بالا تا پایین پرده باشیم که حالتی شیک و زیبا را به پرده هدیه می دهند. پرده های مدل پانچی را به کمک چوب پرده نصب می کنند و معمولا را حلقه هایی را برای جذابیت به محل گره ها متصل می کنند.

بیشتر بخوانید – راهنمای کامل خرید پرده

پرده های پانچی

استایل ها و اتاق های مناسب نصب

به لطف حالت جذاب قسمت بالایی خود، مدل های پانچی پرده معمولا در هر محیطی قابل نصب و استفاده هستند. شادابی و شیک بودن آن ها باعث شده تا بتوان از آن ها در محیط ها لوکس و رسمی نیز استفاده کرد. علاوه بر این، به دلیل داشتن حالتی ظریف و نرم خود مناسب استفاده در اتاق خواب ها و محیط های دوستانه هم قابل نصب هستند. تا خوردن ها متوالی و زیبای آن ها باعث شده تا الگویی چشم گیر و دلپذیر در طول پرده ایجاد شود و همین امر موجب شده تا در دکوراسیون منازل بسیار پر استفاده باشند. بنابراین از پرده های پانچی می توان در تمامی محیط ها از قبیل پذیرایی ها، اتاق خواب ها و حتی آشپزخانه ها استفاده کرد. تنها نکته ای که در این مورد باید رعایت کنید تناسب میان رنگ پرده و محل نصب آن است.

پرده پانچی

مدل های جدید پرده های پانچی ۲۰۱۹

در ادامه چندین مدل از جدیدترین و جذاب ترین مدل که در سال ۲۰۱۹ به بازار آمدند را نشان خواهیم داد.

 

پرده های پانچی

پرده های پانچی

پرده های پانچی

پرده های پانچی

پرده پانچی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *