وبلاگ

پرده هازان چیست ؟ بررسی و معرفی + خرید + قیمت پرده هازان

پرده هازان چیست ؟

در جواب سوال پرده هازان چیست باید بگوییم که پرده هازان یکی از بهترین پرده هایی است که وجود دارد چرا که جنس این پرده ها ترک بوده و دارای بافت ریز و لطیف می باشد و از همه مهم تر از دوام و کیفیت بالایی برخوردار می باشد؛ پرده های هازان مقاومت و استحکام بالایی دارند. شاید برای شما سوال باشد علت استحکام و مقاومت پرده هازان چیست؟ در جواب باید بگوییم که دلیل این امر را می‌توان در الیاف ضخیمی که برای ساخت آن استفاده می شود جستجو کرد معمولاً این الیاف از پارچه های ملحفه ای هم ضخیم تر می باشند .

پرده ها معمولاً از جمله وسایلی هستند که در دکوراسیون محیط و منزل و زیبایی آن نقش مهمی دارند بنابراین انتخاب یک پرده مناسب امر بسیار مهمی است و لازم است که با نهایت دقت و توجه همراه باشد.

انتخاب پرده هازان

اگر بخواهیم بیان کنیم که مهم ترین عامل در انتخاب پرده هازان چیست باید بگوییم که انتخاب پرده هازان  مناسب معیارهای خاصی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به طرح و نقش، رنگ و جنس آن اشاره کرد البته جنس پرده در مقایسه با سایر معیارهایی که ذکر شد از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های پرده هازان این است که نور خورشید به سختی از آن عبور می کند که وجود تور و حریر سنگین در پارچه‌ دلیل این امر می باشد. حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد الیاف نخی و پنبه ای در پارچه های هازان استفاده می شود و همچنین یک سری الیاف که جنس مصنوعی دارند هم در این پارچه ها به کار می روند.

اگر برایتان سوال باشد که ویژگی های منحصر به فرد پرده هازان چیست در جواب می توان گفت که از ویژگی‌های جالب و منحصر به فرد پرده های هازان این است که شما می توانید نقشه مورد نظر خود را بر روی پرده چاپ کنید.

پرده هازان چیست

 کاربرد پرده هازان چیست ؟

تا این جای مطلب که با پرده هازان آشنا شدید شاید بخواهید بدانید که کاربرد پرده هازان چیست در واقع برای طراحی دکوراسیون های مدرن و شیک معمولاً از پرده هازان استفاده می شود. چرا که برای مصرف کنندگان کیفیت، جنس و همچنین قابلیت انتخاب نوع طرح برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است به همین جهت معمولاً این جنس پرده را انتخاب می‌کنند.


جهت خرید و مشاهده پرده هازان کلیک کنید.


پرده  هازان جزو پرده هایی هستند که  استحکام بالایی دارند و پس از نصب نیازی نیست که برای صاف نگه داشتن و یا روی فرم نگه داشتن آن ها برای مدت طولانی از سرب پرده استفاده کرد .

کاربرد پرده هازان در محیط های مختلفی می باشد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به اتاق خواب و اتاق کودک در محیط های مسکونی و همچنین استفاده در محیط های اداری اشاره کرد. پرده هازان پرده ای است که قابلیت تشکیل هارمونی با دکوراسیون اتاق را دارد.

پرده هازان چیست؟

مواد مورد نیاز برای تولید پرده هازان چیست ؟

اگر بخواهیم بیان کنیم که مواد تشکیل دهنده پرده هازان چیست باید بگوییم که حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد از الیاف نخ و پنبه در تولید پرده هازان  استفاده می شود و بقیه آن از الیاف مصنوعی می باشد علت استفاده از الیاف مصنوعی این است که معمولاً عمل چاپ روی پارچه هایی که ۱۰۰ درصد نخی می‌باشند به خوبی انجام نمی‌شود و معمولاً تولید کنندگان تمایل دارند که پارچه هایی را تولید کنند که روی آنها طرح های متنوعی وجود داشته باشد به همین جهت از الیاف مصنوعی در تولید پرده‌ هازان استفاده می‌شود؛ از طرفی پارچه‌هایی که ۱۰۰% نخی هستند پس از شستشو حدود ۱۰ درصد از ارتفاع آنها آبرفت می‌شود که این عامل ممکن است موجب نارضایتی خریداران شود.

در تولید پرده هازان از الیاف مصنوعی استفاده می شود اگر بخواهید بدانید که دلیل استفاده از الیاف مصنوعی در پرده هازان چیست باید بگوییم که یکی  از دلایل استفاده از الیاف مصنوعی در پرده هازان این است که بعد از چاپ طرح ها بر روی پارچه ،حالتی براق به خود می‌گیرد که نقش بسیار زیادی در زیبایی پارچه‌ دارد و زیبایی آن را دوچندان می‌نماید.

پرده هازان چیست؟

مزیت استفاده از پرده هازان چیست؟

در پاسخ به این سوال که مزیت استفاده از پرده هازان چیست باید بگوییم که پرده هازان از جمله پرده‌های هستند که ایستایی بالایی دارند و حالت و فرم خود را در مدت طولانی حفظ می‌کنند و همین عامل موجب شده است که محبوبیت بالایی داشته باشند. پرده های هازان از جمله پرده‌هایی هستند که در دکوراسیون ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و ظاهری شیک و رویایی به اتاق می دهند.  همچنین پرده هازان ظاهر زیبایی دارد و در مدت طولانی به راحتی روی فرم می‌ماند و حالت شیک خود را حفظ می نماید.

خیلی از افراد از این نوع پرده های برای پوشش پنجره استفاده می کنند مطمئنا برای شما سوال است که بین این همه نوع پرده   برای پوشش پنجره دلیل استفاده از پرده هازان چیست؟ باید بگوییم که معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و ورود نور خورشید به درون اتاق را کنترل می نماید.

پرسش خود را کامنت کنید.

کارشناسان دیباشهر آماده مشاوره رایگان به شما در زمینه خرید پرده می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *