وبلاگ

پرده اتاق کودک: راهنمای انتخاب پرده اتاق کودک + مدل های جدید ۲۰۱۹

پرده اتاق کودک: راهنمای انتخاب پرده اتاق کودک + مدل های جدید ۲۰۱۹

پرده اتاق کودک یکی از مواردی است که تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت اتاق کودک دلبند شما دارد. انتخاب پرده برای کودکان یک چالش بسیار شیرین به شمار می رود. عوامل مهمی در انتخاب پرده اتاق کودک مانند سن، سلیقه و رفتار کودک تاثیرگذار هستند. بنابراین روند انتخاب پرده برای کودکان ممکن است گاهی سخت و دشوار شود. در این مقاله با دیباشهر همراه باشید تا با یکدیگر زیر و بم انتخاب پرده برای اتاق کودک را زیر ذره بین ببریم.

خرید پرده اتاق خواب کودک

پرده اتاق کودک

اهداف خرید پرده اتاق کودک چیست؟

هنگام خرید پرده برای کودکان بهتر است در ابتدا هدف خود را مشخص کنید. برخی از ویژگی هایی که معمولا مد نظر خریداران در این زمینه است عبارتند از:
• طراحی زیبا و کودک پسندانه
• استایلی شیک و جذاب
• قیمتی مناسب و معقول
• ایمنی
• کارایی و طول عمر

کارایی و ایمنی پرده یکی از عواملی است که نقش مهمی را در انتخاب پرده برای کودکان ایفا می کند که در ایفا دلایل آن را بیان خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید – ۶ اشتباه رایج هنگام نصب پرده

پرده اتاق کودک

اتاق خواب کودک

اتاق خواب های کودک معمولا از نظر فضای خالی دچار ضعف و مشکل هستند. علت این موضوع هم وجود وسایلی مانند تخت، میز، جعبه های اسباب بازی و عروسک ها هستند. بنابراین برای همچنین اتاق هایی انتخاب یک پرده بلند و کشیده گزینه مناسبی نیست. اما پرده های رومن می توانند به عنوان یک مورد جذاب برای خریداران باشند. چرا که میز و وسایل می توانند در زیر پرده و یا اطراف آن قرار بگیرند. همچنین باید توجه داشته باشید که پرده انتخاب شما باید بتواند همزمان نور مناسبی را از خود عبور دهد و همچنین از نظر تامین فضای خصوصی کاملا مطلوب باشد.

پرده کودک

کودکان از نظر رفتاری با افراد بالغ و بزرگسال تفاوت های بسیاری دارند. انرژی زیاد آن ها موجب می شود تا گاهی به پرده ها آسیب بزنند. برخی از راه هایی که کودکان قادر به تخریب پرده ها هستند عبارتند از:
• مچاله کردن پرده
• رنگ آمیزی و کثیف کردن پرده ها
• قرار دادن پرده لای در و پنجره
• کشیدن بیش از حد پرده

تمامی این عوامل دست به دست هم می دهند تا به هنگام خرید پرده در مورد مقاومت و جنس پرده تفکر بیشتری داشته باشیم. با این حال انتخاب کردن پرده برای کودک به جنسیت فرزند نیز وابسته است که در ادامه ویژگی ها هر کدام را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید – معرفی کامل پارچه رومبلی

پرده اتاق کودک

پرده کودک دخترانه

زمانی که رنگ آبی برای پسر ها و رنگ صورتی برای دخترها رنگ مد بود گذشته است. جنسیت فرزند کاملا بر روی رنگ پرده، جنس پارچه و طرح موجود بر روی پرده تاثیرگذار است. تجربه نشان داده است که دختران بیشتر به سمت پرده هایی که نرم و ظریف هستند متمایل می شوند. بیشتر دختران دوست دارند تا از رنگ های شاد و لطیف در اتاقشان استفاده کنند و این قضیه در مورد پرده نیز صدق می کند.

پرده اتاق کودک

پرده کودک پسرانه

انتخاب های فراوانی برای پرده های پسرانه وجود دارد. کودکان پسر ترجیح می دهند تا از رنگ های پر رنگ و تیره در دکوراسیون اتاقشان بهره ببرند. ترکیب رنگ هایی مانند سفید، قرمز، آبی و زرد می تواند گزینه خوبی برای خرید پرده پسرانه به شمار بروند.

پرده اتاق کودک

 

مدل های جدید پرده کودک ۲۰۱۹

پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

پرده اتاق کودک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *